Hakkımızda
hakkimizda.jpg

Firmamiz 1993 yılında iş hayatına diş ticaret yaparak başlamış olmasına rağmen bu sektördeki çalışmaları 1973 senesine kadar gitmektedir.

Yenilik olarak Arduino ( KLON ) ve sensörleri , Elektronik aksam , aksesuar , parça , neon ampül ve elektrik malzemeleri konusunda ithalata dayalı , toptan satıcı ve imalatçıya dönük satışları ile uzun yılları kapsayan tecrübeye ve bilgiye sahiptir.

Uzak Doğu’nun tüm ülkeleri ile ticaret bağlantılarımız sayesinde bu bölgede güvenli ve itibarlı bir konumdayız.

Çin ve çevre ülkelerden kaliteli , hızlı , uygun fiyata ürün bulma ve pazarlama imkanımız bulunmaktadır .

Pazarlama alanımız bu sektörde ilk ithalat yapan firmaların arasında olduğundan yakın çevremizden Türkiye geneline ve komşu ülkelere genişlemiştir.

Ülke panelinde de kaliteli uygun fiyata mal tedarikimiz malımızın ve sözümüzün arkasında durmamız ile birlikte güvenilir ve itibarli bir konuma gelmişizdir.

Çalışma hayatımıza internet üzerinden de devam ederek daha geniş kitlerere bilgi , tecrübe , kalite ve hızlı servisimizi sunmayı hedef edindik.

Günümüzün teknolojik imkanlarını kullanarak yenilikleri ve teknolojik yoğun ürünleri bularak müşterilerimize ilk sunucu olmak amacımızıdır.

Ürünlerimiz kategorisinde görülenler dışında özel ürün talepleriniz olduğunda ithalat ve uzakdoğu pazarında bilgi birikimimiz ve tecrübemizle kısa zamanda en uygun koşullarda karşılayabiliriz.

Bugünlere itibarlı ve güvenilir bir firma olarak gelmemizde katkısı olan yurt içi ve yurt dışı iş ortaklarımıza ve değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.